ML Glass na YouTube

Produkty


Zabudowy szklane

Zabudowy szklane

Projektujemy i instalujemy ściany szklane dla biur, urzędów, hoteli, sklepów oraz domów. Bezramowy system montażu szkła pozwala na instalację dużych powierzchni szklanych z wykorzystaniem subtelnych okuć. Ściany szklane otwierają bowiem przestrzeń wnętrz, oddzielają pomieszczenia, ale zachowują ich integralny charakter. Mogą być także połączone ze szklanymi drzwiami. Przeszklenia i ścianki szklane wykonywane są najczęściej ze szkła hartowanego w grubościach od 8 - 12mm, co gwarantuje pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Ściany loft

Ściany loft

Wnętrza mieszkań, biur, hoteli i sklepów jako ikona loft aranżacji? Dlaczego nie! Loft aranżacje mają swój niepowtarzalny klimat, który pozornie jest nie do podrobienia. Wolne przestrzenie w pomieszczeniach na wzór pofabrycznych budynków, przepełnione duchem dawnych czasów wymagają jedynie delikatnych szlifów, wplatając połączone elementy szkła i metalu by nadać im ostatecznie industrialny klimat. Okazuje się, że można je łatwo urzeczywistnić w różnych wnętrzach.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Oferujemy szklane drzwi wewnętrzne, projektowane indywidualnie do każdego zamówienia, tak aby idealnie dopasować je do potrzeb każdego klienta. W ofercie posiadamy kilka propozycji szklanych drzwi.

Pierwszą z nich są uchylne drzwi standardowe czyli takie, które pasują do standartowych rozmiarów otworów budowlanych (70", 80", 90") i są one montowane w ościeżnicach drzwiowych z wykorzystaniem specjalnych zawiasów oraz zamków z klamką.

Drugą propozycją są całoszklane drzwi bezościeżnicowe dostosowane swoim wymiarem do rozmiaru otworu budowlanego lub wnęki. Do ich montażu stosowane są różnego rodzaju zawiasy dobierane indywidualnie do potrzeb oraz przeznaczenia danych drzwi. Opcjonalnie wyposażone są w zamek z klamką lub pochwyt albo gałkę. Mogą być one jedno lub dwuskrzydłowe z naświetlem lub stałą ścianką boczną. Wykonujemy drzwi jednostronne i wahadłowe, z możliwością mocowania zarówno do ściany, podłogi i sufitu oraz na szkle. Oferujemy drzwi na zawiasach prostych oraz z samozamykaczami hydraulicznymi lub mechanicznymi. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wypiaskowania lub wyklejania dowolnego wzoru na szkle. Szklane drzwi w delikatny i elegancki sposób uzupełniają wnętrza domów prywatnych, biur i urzędów, zarówno jako drzwi wejściowe lub działowe.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne z powodu ich funkcjonalności oraz ciekawego wyglądu cieszą się dużą popularnością, stosowanie ich nadaje wnętrzu niebanalny styl i charakter. System taki mocowany jest do nadproża lub sufitu, a przesuwające się po nim skrzydło szklane zawieszone jest na specjalnych wózkach jezdnych tak więc nie potrzeba instalować podłogowych szyn prowadzących. Mogą one być jedno lub dwuskrzydłowe w zależności od wielkości otworu budowlanego jak i możliwości montażowych w danym wnętrzu.

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

W nowoczesnej łazience kabina prysznicowa to bardzo ważny element wyposażenia. Dlatego pragniemy przedstawić różnorodność możliwości jakie dają powierzchnie szklane do zabudowy kabin i parawanów prysznicowych. Połączenie delikatnych okuć i czystego szkła tworzą niezwykle proste rozwiązania, które idealnie komponują się z wnętrzami łazienek. Tworzymy projekty dopasowane do potrzeb poszczególnych realizacji.

Pierwsza z nich to standardowe kabiny narożne.

Druga to indywidualne projekty kabin dostosowane do Państwa wnętrza, projektu i potrzeb.

Trzecia to szklane drzwi prysznicowe zarówno w standartowych rozmiarach 70", 80", 90" jak i te nietypowe zaprojektowane do indywidualnego wnętrza.

Czwarta propozycja to drzwi prysznicowe ze ścianką stałą, stosowane wówczas gdy otwór budowlany jest za szeroki na jedno skrzydło drzwi lub układ łazienki nie pozwala na swobodne otwieranie drzwi.

Piąta to szklany parawan na wannę bardzo przydatny kiedy nie posiadamy kabiny, a chcielibyśmy swobodnie korzystać z uroków natrysku.

Oferowane przez nas rozwiązania z pewnością zaspokoją potrzeby każdego projektu łazienki.

Balustrady

Balustrady

Wykonujemy balustrady szklane "samonośne" bez pionowych metalowych elementów mocujących. Balustrada tego typu jest bardzo stabilna, składa się z dwóch tafli szkła hartowanego i laminowanego o grubości od 16,5 mm - 20,5 mm montowana w specjalnie skonstruowanych żebrach lub rotulach. Sposób wykonania i montażu zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Tego typu balustrada będzie bardzo oryginalnym elementem konstrukcyjnym jak i dekoracyjnym każdego wnętrza, tarasu czy balkonu.

Daszki

Daszki

Oferowane przez nas daszki ze szkła to wyroby najwyższej jakości. Wykonujemy je z zastosowaniem specjalnych okuć ze stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego i laminowanego. Zajmujemy się wykonawstwem kompleksowych zadaszeń szklanych, które nie tylko spełniają funkcję ochronną ale i dekorującą elewację zewnętrzną budynku. Nasze daszki szklane spełniają wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i estetyki, które są stawiane przez naszych klientów.

Inne

Inne

Oprócz typowych zastosowań płaszczyzn szklanych wykonujemy również podłogi szklane, które pozwalają na przejście światła dziennego w głąb budynku, co redukuje potrzebę użycia światła sztucznego. Szkło może być użyte jako panel podłogowy lub stopień szklany.

Dodatkowo oferujemy efektowne okładziny ścienne ze szkła różnego koloru, ostatnio bardzo często stosowane jako alternatywa dla płytek miedzy szafkami kuchennymi. By sprostać oczekiwaniom kompleksowej obsługi naszych klientów oferujemy również lustra o dowolnych kształtach, umywalki, blaty pod umywalki, meble szklane.

Ponadto jesteśmy otwarci na nietypowe i niekonwencjonalne zamówienia. Uważamy bowiem, że szkło jest najpiękniejszym z materiałów budowlanych i wiemy że nowa technologia pozwala na niezwykle śmiałe i funkcjonalne realizacje.